פרסום ושיווק

ב"פרסומי ישראל" נתכנן, נפיק ונבצע עבורך כל פרויקט פרסומי מ- א' ועד ת'. סקרי שוק, בניית קמפיינים, מיתוג, מיצוב, ניסוח, עיצוב, רכישת מדיה ובקרת פרסום בכל הערוצים הרלוונטיים – הכל עלינו. אפילו הקפה. לשירותך צוות מקצוענים לתכנון אסטרטגיה שיווקית, מומחי קריאייטיב ורעיונאות, תקציבאים, סופרווייזר, אנשי מדיה ויועצי שיווק מובילים.

יחסי ציבור

בעצם, למה שרק אתה ואנחנו נספר לכולם כמה שהמוצר שלך נהדר? בעזרת עבודת יחסי ציבור נכונה, גם עיתונאים, כתבים ומובילי דעת קהל יעשו את זה בשבילנו! מקצועני יחסי הציבור שלנו מפעילים קשרים עם אנשי תקשורת, אח"מים ורבנים, יוזמים כתבות וראיונות שוטפים בערוצי המדיה, עורכים אירועים ומסיבות עיתונאים וגורמים לכולם לדבר עליך.

סטודיו לעיצוב

לא בכל מקום רואים סטודיו כמו שלנו – גדול, משוכלל, מצויד במחשבים ובאמצעים המתקדמים ביותר וחמוש בצוות מעצבים וגרפיקאים מנוסים, בוגרי מיטב בתי הספר לעיצוב בארץ. כאן רואים בכל פרויקט משימה אסטרטגית ואמנותית, מתאימים את העיצוב לצרכים ולאופי המוצר ויוצרים יופי של פרסום, כזה שגורם ללקוחות שלך לעצור, להסתכל גם בקנקן – ולגלות עניין.

קידום מכירות

קידום המכירות מעלה את המוצר שלך לתודעה ומאפשר לקהל היעד להכיר, לגעת ולהתנסות בו. מבצעים, אירועים, דיוור ישיר, הפצת פרוספקטים ופליירים, מזכרות וגימיקים, טלמרקטינג, כנסי השקה, הקמת ירידים ודוכנים, הגרלות, הפעלת מועדוני לקוחות ועוד – אנחנו נבחר איתך את ערוצי קידום המכירות המתאימים ביותר ונדחף את המכירות שלך קדימה.

רעיונאות וקריאייטיב

לדעת מה להגיד ללקוחות שלך – זה מדע לכל דבר.
לדעת איך להגיד את זה – זו אומנות! אנשי הקריאייטיב והקופירייטרים שלנו מומחים ביצירת קונספטים פרסומיים מנצחים ומעמידים לרשותך את מיטב הנסיון, ההגיון והכשרון בכתיבה ובעיצוב.
התוצאה – קמפיין שחודר לתודעה ומניע לפעולה.

תכנון ורכש מדיה

פרסמת במקום הלא נכון – לא פרסמת! אנשי המדיה שלנו מקושרים לעשרות העיתונים, המקומונים, המגזינים והעלונים ברחבי הארץ, לאתרי האינטרנט ולערוצי הרדיו, ומתמחים ברכישת המדיה הפרסומית הנכונה לקהל היעד שלך, תוך חשיבה אסטרטגית ושימוש בסקרים ובבסיסי נתונים. הקשרים שלנו בתקשורת מקנים לך פרסום אפקטיבי במחיר מדיה אטרקטיבי.

מחלקת דיגיטל

היום, מי שלא שולט ברשת... נופל ברשת! מחלקת הדיגיטל שלנו מחוברת היטב לכל חידושי האינטרנט ומציעה לך בניה, שדרוג, קידום והעלאה לאוויר של אתרים, באנרים פרסומיים, מיני-סייטים, מצגות אינטראקטיביות, קמפיינים ניו-מדיה. בונים קמפיינים וקהלים לרימרקטינג וריטרגטינג על מנת להשיג תוצאות אופטימליות ביותר לפרסום בניו מדיה ועוד. הכל במירב ההשקעה והחשיבה השיווקית, הטקסטואלית והעיצובית, כדי שתזכה לחשיפה מקסימלית גם במרחב הווירטואלי.

הוצאה לאור

מעוניין להוציא ספר או חוברת? עיתון או עלון? יומן או לוח שנה? ערכת הסברה או מוצרי קידום מכירות? אין צורך להתרוצץ - אנחנו הכתובת! במחלקה מומחי הבאה לדפוס והוצאה לאור ומנהל הפקות מיומן. מאות ההפקות שביצענו מעידות על היתרון האדיר שלנו כמשרד פרסום: הכל במקום אחד - שירותי ניסוח, הגהה, עיצוב, הפקה והפצה - ובמירב המקצועיות.