אודות

פרסומי ישראל

עולם השיווק והפרסום משתנה בקצב מהיר. מהיר מאוד אפילו. זה דורש ממך, בעל העסק, להבין את הסביבה הדינאמית שבתוכה אנחנו חיים וגם לענות על הרבה שאלות – בזמן קצר: מה אני רוצה למכור, למי, באיזו שפה שיווקית, מה האסטרטגיה שלי, האם נכון שלט חוצות? האם בכלל ברשתות החברתיות? האם במודעה בעיתון? אולי בכלל ברדיו? ואולי גם וגם וגם?
על כל השאלות האלו ועוד הרבה אחרות אנחנו במשרד יודעים לתת מענה מדויק. לאחר יותר מ-30 שנה בתחום ומאות לקוחות מרוצים מכל המגזרים, הצלחנו לזקק את הנוסחה המדויקת להצלחה פרסומית שעובדת פעם אחר פעם.
אנחנו בפרסומי ישראל מספקים את כל שירותי השיווק והפרסום עבור העסק שלך. צוות רחב של אנשי מקצוע מומחים בתחומם יעשו את המיטב כדי להוציא לפועל פרסום איכותי, קריאייטיבי ופורץ דרך.

נשמח לחתור איתכם למטרה ולהשיג תוצאות נפלאות

ישראל גולדברג, מנכ"ל

צבי גולדברג, סמנכ"ל

קריאייטיב

לדעת מה להגיד ללקוחות שלך – זה מדע לכל דבר. לדעת איך להגיד את זה – זו אומנות!
אנשי הקריאייטיב והקופירייטרים שלנו מומחים ביצירת קונספטים פרסומיים מנצחים ומעמידים לרשותך את מיטב הניסיון, ההיגיון והכישרון בכתיבה ובעיצוב.
התוצאה – קמפיין שחודר לתודעה ומניע לפעולה.

הכל כלול

בפרסומי ישראל נתכנן, מיסודו של ישראל גולדברג נפיק ונבצע עבורך כל פרויקט פרסומי מ- א' ועד ת'. סקרי שוק, בניית קמפיינים, מיתוג, מיצוב, ניסוח, עיצוב, רכישת מדיה ובקרת פרסום בכל הערוצים הרלוונטיים – הכל עלינו. אפילו הקפה. לשירותך צוות מקצוענים לתכנון אסטרטגיה שיווקית, אנשי קריאייטיב, קופירייטרים, תקציבאים, סופרווייזר, אנשי מדיה ויועצי שיווק מובילים.

תכנון ואסטרטגיה

פרסמת במקום הלא נכון – לא פרסמת! אנשי המדיה שלנו מקושרים לעשרות העיתונים, המקומונים, המגזינים והעלונים ברחבי הארץ, לאתרי האינטרנט ולערוצי הרדיו, ומתמחים ברכישת המדיה הפרסומית הנכונה לקהל היעד שלך, תוך חשיבה אסטרטגית ושימוש בסקרים ובבסיסי נתונים. הקשרים שלנו בתקשורת מקנים לך פרסום אפקטיבי במחיר מדיה אטרקטיבי.

יחסי ציבור

בעצם, למה שרק אתה ואנחנו נספר לכולם כמה שהמוצר שלך נהדר? בעזרת עבודת יחסי ציבור נכונה, גם עיתונאים, כתבים ומובילי דעת קהל יעשו את זה בשבילנו! מקצועני יחסי הציבור שלנו מפעילים קשרים עם אנשי תקשורת, אח"מים ורבנים, יוזמים כתבות וראיונות שוטפים בערוצי המדיה, עורכים אירועים ומסיבות עיתונאים וגורמים לכולם לדבר עליך.

דיגיטל

מצמצת – פספסת. בעולם מהיר כמו שלנו חייבים לשלוט ברשת.
מחלקת הדיגיטל שלנו מחוברת היטב לכל חידושי האינטרנט ומציעה לך בנייה, שדרוג, קידום והעלאה לאוויר של אתרים, באנרים, מיני-סייטים, מצגות אינטראקטיביות, ועוד. אנשי הדיגיטל שלנו בונים קמפיינים לקהלים מדויקים על מנת להשיג תוצאות אופטימליות לפרסום בניו מדיה. ההשקעה הרבה בחשיבה השיווקית ובביצוע, היא זו שיוצרת הישגים מרשימים.

עיצוב ומיתוג

אין הנחתום מעיד על עיסתו, אבל אצלנו העיסה מדברת בעד עצמה 🙂
צוות גרפיקאים מנוסים, בוגרי מיטב בתי הספר לעיצוב בארץ, רואים בכל פרויקט משימה אסטרטגית ואמנותית, מתאימים את העיצוב לצרכים ולאופי המוצר ויוצרים פרסום מהפנט, כזה שגורם ללקוחות שלך לעצור, להתבונן, ויש אומרים אפילו להתאהב.

הפקות דפוס

מעוניין להוציא ספר או חוברת? עיתון או עלון? יומן או לוח שנה? ערכת הסברה או מוצרי קידום מכירות? אין צורך להתרוצץ – אנחנו הכתובת! במחלקה שלנו עומדים לרשותך מומחי הבאה לדפוס והוצאה לאור ומנהל הפקות מיומן. מאות ההפקות שביצענו מעידות על היתרון האדיר שלנו כמשרד פרסום: הכל במקום אחד – שירותי ניסוח, הגהה, עיצוב, הפקה והפצה – באיכות ומקצועיות שטרם פגשת.

קידום מכירות

קידום המכירות מעלה את המוצר שלך לתודעה ומאפשר לקהל היעד להכיר, לגעת ולהתנסות בו. מבצעים, אירועים, דיוור ישיר, הפצת פרוספקטים ופליירים, מזכרות וגימיקים, טלמרקטינג, כנסי השקה, הקמת ירידים ודוכנים, הגרלות, הפעלת מועדוני לקוחות ועוד – אנחנו נבחר איתך את ערוצי קידום המכירות המתאימים ביותר ונדחף את המכירות שלך קדימה.

מבינים את הלקוח שלך

הצוות המקצועי שלנו מכיר היטב את המפה הוירטואלית ויודע להגיע ישירות אל לב הלקוח שלך, באמצעות בניית אתרים מעוצבים ומעודכנים, דפי נחיתה מרשימים, תפעול שוטף של דפי פייסבוק ואינסטגרם וכמובן קמפיינים אפקטיביים שמייצרים לידים חמים. סיבוב קצר בתיק עבודות ומיד נמשיך